Jak wysłać tanio palety do Francji?

Jak wysłać tanio palety do Francji?

Od lat Francja jest niezwykle istotnym partnerem gospodarczym Polski. Widać, że systematycznie rośnie eksport i import towarów, a także współpraca pomiędzy firmami z różnych sektorów. W efekcie Francja kusi ofertami pracy oraz stabilnym rynkiem, a to sprawia, że ilość wysyłanych w tym kierunku ładunków jest z roku na rok coraz większa. Na ten trend ma wpływ również bardzo różnorodna oferta kurierów międzynarodowych. Bez problemu można wysłać paletę do Francji, Na takiej podstawie dostarcza się duże i ciężkie ładunki oraz te, które wymagają dodatkowej stabilizacji.

Jak wysłać paletę do Francji?

Palety do Francji przywożą doświadczeni kurierzy. Dzięki brokerowi ma się dostęp do szeregu różnorodnych ofert, a dzięki temu można dopasować idealną opcję do swoich potrzeb. Znane firmy kuszą niskimi cenami oraz krótkimi terminami realizacji zleceń. Oczywiście paleta do Francji musi być przygotowana zgodnie z wytycznymi przewoźnika, a wewnątrz nie mogą się znaleźć ładunki zabronione w transporcie. Kurierzy w tym kierunku przewożą standardowe Europalety o wymiarach 120 x 80 centymetrów oraz półpalety (80×60 cm). Z takich opcji korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Podstawowe platformy doskonale sprawdzają się w ruchu międzynarodowym. Ich rozmiar oraz wytrzymałość zawsze powinny być dopasowane do parametrów przesyłki.

Ile kosztuje paleta do Francji?

Na cenę palety do Francji wpływają przede wszystkim podstawowe parametry takie jak waga i wymiary przesyłki. Poza tym przewoźnicy dostarczają standardowe ładunki, jak i te, które nie mieszczą się w wytycznych, a różnorodne opcje dodatkowe takie jak na przykład transport materiałów niebezpiecznych ADR czy ubezpieczenie pozwalają dopasować usługi do potrzeb. Na stronie brokera takie dane wprowadza się w formularz online. Poza tym należy również podać kody pocztowe nadawcy i odbiorcy, ponieważ niektórzy przewoźnicy uzależniają cenę usługi od odległości, jaką palety do Francji muszą pokonać. Na tej podstawie zostanie przygotowana wycena usługi oraz szacowany czas doręczenia. Oczywiście zapłacimy również za większość opcji dodatkowych.

Jak przygotować paletę do Francji?

Klient otrzyma propozycje różnych firm kurierskich, więc bez problemu może znaleźć najbardziej interesującą opcję. Przewoźnicy dostarczają do Francji palety o maksymalnej wadze 1000 kg i wysokości 210 cm. Średni czas realizacji usługi wynosi siedem dni. Tę trasę można monitorować w popularnym module śledzenia przesyłki, który pozwala sprawdzić, gdzie jest przesyłka i jaki jest jej termin doręczenia.

Dodaj komentarz