Ubrania na ciepłe wiosenne dni

Ubrania na ciepłe wiosenne dni

Jak z pewnością wiele kobiet, uwielbiam modę i staram się być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami. Specjalnie dla Was stworzyłam listę ubrań, w które warto się zaopatrzyć przed nadejściem cieplejszej pogody. Dowiedz się, jaka jest moda na wiosnę 2022!

1. Ponadczasowy dżins

Z pewnością każda z Was ma w swojej szafie dżinsowe spodnie. To bardzo dobrze! Denim będzie bardzo modny podczas tej wiosny. Warto jednak postawić na oryginalną odzież. Świetnie sprawdzą się wytarte, dżinsowe, krótkie spodenki, które możemy dopasować do wyższych botków. Warto zaopatrzyć się również w denimową sukienkę. Dżinsowa kurtka z pewnością doskonale uzupełni każdą stylizację. Będzie świetnie wyglądać z np. kolorową sukienką i czarnymi, ciężkimi butami.

2. Pastelowe kolory

Pudrowy róż, jasne szarości oraz odcienie niebieskiego będą najmodniejszymi barwami podczas tej wiosny. Warto więc postawić na sukienki i bluzki w przygaszonych kolorach. Jeśli lubisz się wyróżniać, do pastelowej spódnicy dobierz mocne, wyróżniające się dodatki w ciemniejszych barwach.

3. Modne płaszcze

Jeśli chcesz zakupić płaszcz na wiosnę, postaw na jego mocny kolor. W tym sezonie, do szafy odkładamy kurtki w ciemnych barwach. Najmodniejsze będą płaszcze w kolorze różowym lub żółtym. Wiosna 2015 to także powrót mody z lat 60. Dlatego doskonale sprawdzą się płaszcze pudełkowe lub modele w stylu parek.

4. Frędzle

Warto zaopatrzyć się również w ubrania lub dodatki, które będą zawierały ozdobne frędzle. Doskonale ożywią one każdą stylizację. Tego typu ubrania świetnie się sprawdzą podczas różnych imprez. W końcu powiewające frędzle doskonale wyglądają podczas tańca.

Jak wiemy, moda przemija, ale warto mieć jednak w swojej szafie kilka rzeczy, które będą na topie podczas wiosny 2022. Skorzystaj z moich rad, a z pewnością będziesz tworzyć fantastyczne stylizacje!

Dodaj komentarz