Jak do stomatologa to tylko do dobrego

Jak do stomatologa to tylko do dobrego

Dobry stomatolog to rzecz święta. Jednak dowiedziałam się o tym dopiero niedawno. Przez całe swoje życie leczyłam zęby w państwowych przychodniach. Wielokrotnie je zmieniałam, ale zawsze wierzyłam, że państwowe przychodnie są dobre i pracujący w nich lekarze również są specjalistami. Jednak kolejki, w których trzeb było stać czekając na wizytę i często sam czas oczekiwania na nią wynoszący nawet pół roku, były przytaczające. Ile w końcu można czekać, chcąc wyleczyć jednego zęba i wymienić jedną plombę? W tamtym roku powiedziałam dość i stwierdziłam, że należy poszukać dobrego stomatolog Wrocław, który pomoże mi się uporać z problemami natury dentystycznej. Obawiałam się tylko cen, no ale kiedyś w końcu trzeba był zaryzykować.

Poszukałam w Internecie i na podstawie wielu bardzo dobrych opinii innych pacjentów, a także zachęcającej niezbyt wygórowanej ceny za zabiegi, zdecydowałam się na panią doktor, która przyjmowała w małym gabinecie w swoim domu mieszkalnym. Nie musiałam długo czekać, ponieważ podczas rozmowy telefonicznej okazało się, że wolne terminy są jeszcze w tym tygodniu. Zatem, dwa dni po rozmowie, udałam się na wizytę. Mini przychodnia była, w przeciwieństwie do państwowych, urocza, zadbana, a poczekalnia komfortowa i wyposażona w prasę i cukierki, oczywiście bez cukru. Na wizytę weszłam o umówionej porze, a pani doktor okazała się nie tylko bardzo kompetentną osobą, ale również miłym człowiekiem.

Wstawiła mi nowe plomby, ale co najważniejsze wytłumaczyła mi, jak powinna wyglądać prawidłowa profilaktyka zębów. Okazało się, że mam mały problem z próchnicą, ale łatwy do wyleczenia. Poza tym, dowiedziałam się, po trzydziestu latach, jak naprawdę powinno się szczotkować zęby oraz dostała próbki past. Oczywiście umówiłam się na kolejną wizytę. Zaś sama cena, rzeczywiście była nie aż tak duża, jak można się było spodziewać. Od tej pory, leczę się tylko i wyłącznie prywatnie i zawsze u tej pani doktor. Warto czasem wydać trochę pieniędzy, ale zadbać o swoje zdrowie w sposób profesjonalny, a nerwom zaoszczędzić czekania w kolejkach i stresu, czy uda się umówić na wizytę. No i uśmiecham się częściej, bo teraz już mam piękne, zdrowe i białe zęby.

Dodaj komentarz