Depilacja laserowa bikini Łódź – sposób na gładką skórę

Depilacja laserowa bikini Łódź – sposób na gładką skórę

Gładka skóra jest marzeniem niejednej kobiety. Jednak ciągłe golenie sprawia niemały kłopot. Co więcej, częsta styczność maszynki do golenia ze skórą powoduje podrażnienia. Jak skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia? Najlepszą metodą, która przynosi długotrwałe efekty, jest depilacja laserowa. Depilację laserową można stosować na całe ciało, również okolice bikini. Zobacz, jak wygląda depilacja laserowa bikini Łódź i jakie efekty przynosi. 

Depilacja laserowa bikini Łódź – na czym polega? 

Jak sama nazwa wskazuje, depilację laserową wykonuje się przy pomocy specjalnego lasera. Wiązka światła wnika w głąb skóry i nieodwracalnie niszczy cebulkę włosa. W efekcie włosy na poddanej depilacji części ciała stają się coraz słabsze, aż w końcu znikają całkowicie. Gładką skórę możemy osiągnąć już po kilku zabiegach. Ilość zabiegów zależy od grubości włosów, a także ich koloru. Im ciemniejsze owłosienie, tym większa ilość zabiegów będzie potrzebna do osiągnięcia gładkiej skóry. 

Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie dla osób, które mają dosyć ciągłego golenia się maszynką. Jeśli marzysz o gładkiej skórze na stałe, to depilacja przy pomocy lasera będzie najskuteczniejszym rozwiązaniem. Co ważne, zabieg depilacji laserowej nie jest inwazyjny. Można go wykonać na każdej części ciała, również w okolicach bikini. Depilacja laserowa bikini Łódź pozwoli Ci na uzyskanie gładkiej skóry, pozbawionej zbędnego owłosienia. 

Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej? 

Zabieg depilacji laserowej jest kuszącą metodą. Jednak nie każdy może z niej skorzystać. Na przykład znikome efekty uzyskają klienci z bardzo jasnym owłosieniem. Z tego względu w pierwszej kolejności warto skorzystać z darmowej konsultacji i próby lasera. Tym sposobem dowiesz się, czy Twoje owłosienie nadaje się do depilacji laserowej, i jak Twoja skóra reaguje na zabieg. Jak przygotować się do zabiegu docelowego? 

Przede wszystkim zaleca się na miesiąc przed zabiegiem nie stosowanie depilacji mechanicznej, czyli przy użyciu depilatora, czy pęsety. Dzięki temu laser lepiej wyłapuje cebulki włosowe. Przed depilacją laserową nie powinnaś się także opalać. Wystawienie skóry na promieniowanie UV może ją podrażnić, a użycie lasera dodatkowo potęguje obrażenia. Dlatego na kilka dni przed depilacją laserową unikaj wystawiania się na słońce. I ostatnia ważna informacja – na dzień przed zabiegiem ogól części ciała, które będziesz poddawać depilacji. Depilację laserową stosuje się na ogoloną skórę. 

Dodaj komentarz