szkola
przezdszkole
firma
esklep
stacja
gmina

Zostań uczestnikiem PROGRAMU WIARYGODNA GMINA

Korzystaj z materiałów marketingowych dla Gminy

ZNAJDŹ SIĘ WŚRÓD NAJLEPSZYCH

WIARYGODNE • NOWOCZESNE • NAJLEPSZE

NAGRADZAMY
NAJLEPSZE GMINY W POLSCE

POTWIERDŹ WIARYGODNOŚĆ GMINY

ZWIĘKSZ ZAUFANIE MIESZKAŃCÓW

COFNIJ
NASTĘPNY

CZYM JEST PROGRAM WIARYGODNA GMINA?

Program Wiarygodna Gmina powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę promowania wiarygodnego i solidnego wizerunku polskich jednostek samorządu terytorialnego, które reprezentują właściwy standard życia i gwarantują satysfakcję swoim mieszkańcom . Wizytówka Gminy na stronie jest dowodem spełnienia powyższych kryteriów i potwierdzeniem właściwych standardów jej funkcjonowania.

DLA KOGO PROGRAM WIARYGODNA GMINA?

Program Wiarygodna Gmina, wyróżnia te jednostki samorządu terytorialnego, które przede wszystkim spełniają wysokie standardy życia i funkcjonowania mieszkańców na jej terenie. Są to Gminy, które mogą pochwalić się odpowiednim poziomem edukacji, dbaniem o środowisko, ciekawymi inwestycjami i wieloma innymi obszarami.

Warunki uczestnictwa w Programie Wiarygodna Gmina

Deklaracja Uczestnictwa

Wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa w Programie .

Regulamin Programu

Akceptacja Regulaminu Programu oraz dostarczenie wymaganych dokumentów.

Weryfikacja

Pozytywne przejście weryfikacji przeprowadzonej przez Kapitułę Programu w oparciu o przewidziane Regulaminem procedury.

Standardy Wiarygodnej Gminy

Celem projektu jest ułatwienie potencjalnym mieszkańcom Gminy , wyboru takiego miejsca do życia, które w pełni będzie spełniało ich wymagania. Chcemy budować społeczność mieszkańców w pełni usatysfakcjonowanych ze standardów życia gwarantowanych na terenie danej jednostki samorządu.

Zgłoszenie do Programu Wiarygodna Gmina

W celu uzyskania szerszych informacji o możliwości przystąpienia Państwa Gminy do Programu Wiarygodna Gmina, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a nasz doradca do spraw Programu niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

Regulamin do Pobrania

Regulamin on-line

Do Góry